کیبورد (Keyboard) بهترین دستگاه تایپ

کیبورد  (keyboard) به عنوان دستگاه اصلی تایپ در رایانه های شخصی شناخته شده است. به این ترتیب، مهم است که کیبورد  یا صفحه کلیدی  با ویژگی‌هایی انتخاب کنیم که با نیازهای ما مطابقت داشته باشد.  انتخاب بهترین صفحه کلید برای نیازهای شما ممکن است؛ سخت باشد؛ زیرا صفحه کلیدها به دو صورت مکانیکی و غیرمکانیکی به بازار عرضه شده اند.  

بهترین کیبورد بازی SteelSeries Apex Pro

ویژگی برجسته  این کیبورد  قابلیت تنظیم فاصله بر اساس کلید است. این مدل فقط به صورت سیمی و در دو مدل ارائه شده است. اگر می خواهید در حین بازی سرعت بیشتری داشته باشید؛ می توانید؛ فاصله ای کمتر تنظیم کنید. برای کاهش تعداد اشتباهات تایپی یا فشار تصادفی کلید در حین تایپ فاصله را بیشتر تنظیم کنید. تمام این تنظیمات را می توانید با استفاده از نرم افزار steelSeries Engine که در ویندوز و مک موجود است؛ انجام دهید. همچنین می توانید؛ نور RGB صفحه را شخصی سازی کنید.

بهترین کیبورد بازی بی سیم Razer Black Widow V3 Pro

این کیبورد  دارای قابلیت اتصال بی است و به صورت بی سیم با گیرنده USB یا بلوتوث متصل می شود. علی رغم ساختار پلاستیکی آن دارای بسیار محکم و ممتاز به نظر می رسد. و دارای یک تکیه گاه مچ با قابلیت جداسازی است. اگر به دنبال یک صفحه کلید گیمینگ واکنش گرا هستید و نمی خواهید دردسر مدیریت کابل را داشته باشید؛ این برد یک انتخاب عالی است.

بهترین کیبورد اداری کلیدهای Logitech MX

این کیبورد  بهترین صفحه کلید اداری است. طراحی آن به گونه ای است که می توانید مچ دست خود را در وضعیت طبیعی تری نگه دارید تا درحین ساعت ها کار کردن، تجربه تایپ راحت تری داشته باشید. این صفحه کلید می تواند همزمان با سه دستگاه اتصال برقرار کند. این برد دارای نور پس زمینه سفید است که در میان کلیدها می درخشد و به راحتی در تاریکی دیده می شود. نور پس زمینه زمانی که تشخیص دهد نور محیط کم است به طور خودکار روشن می شود. این صفحه کلید بسیار شیک و راحت است و گزینه ای عالی برای محیط های اداری است.

کیبورد ارگونومیک

بهترین صفحه کلید اداری ارگونومیک Logitech ERGO K860

این کیبورد   دارای طراحی گسترده و منحنی است. طراحی آن به گونه است که ممکن است کمی طول بکشد تا به آن عادت کنید اما بسیار برای کاهش احتمال کشیدگی مچ دست مناسب می باشد.سوئیچ های آن به نیروی کمی برای فعال سازی نیاز دارند و بازخورد لمسی خوبی را ارائه می دهند. این صفحه کلید را می توانید به صورت بی سیم یا از طریق بلوتوث به طور همزمان به سه دستگاه وصل کنید. به دلیل تاخیر بالایی که دارد مناسب استفاده برای بازی نیست.

انواع کیبورد یا صفحه کلید

بهترین صفحه کلید برنامه نویسی Corsair K95 RGB PLATINUM XT

این کیبورد  بهترین صفحه کلید برای کدنویسی است و دارای بسیاری از ویژگی های اضافی مانند کلیدهای رسانه اختصاصی و شش کلید ماکرو اضافی است. به این معنی که می توانید بدون وقفه کدنویسی کنید. همچنین یک تکیه گاه مچ و یک بالشتک برای راحت تر شدن کار برای آن تعبیه شده است. نحوه اتصال آن به سیستم از طریق سیم صورت می گیرد.

سخن آخر

دسته‌بندی محصولات