خرید موبایل ال جی

LG G8S

این بار الو قیمت به سراغ موبایل ال‌جی ، یکی دیگر از برند‌های مطرح دنیا رفته است که در عرصه جهانی حرفی برای گفتن دارد. ال جی محصولات متنوعی تولید می‌کند. الو قیمت علاوه بر معرفی موبایل LG G8S، اقدام به معرفی فروشندگان موبایل ال جی کرده است و امید دارد که با خرید موبایل ال جی، به طور کامل تکنولوژی را در زندگی خود احساس کنید.

برند-ال-جی

خرید موبایل ال جی

برند ال‌جی یکی از برندهای معروف و جذاب تولید محصولات دیجیتال در دنیاست. ال‌جی را هم می‌توان مخفف life`s good دانست و هم دلیل این نام‌گذاری را، ادغام دو شرکت لاکی و گلداستار دانست. ال‌جی در نامگذاری خود نیز زندگی خوب و زیبا را تبلیغ کرده و ادعا دارد که با محصولات آن می‌توان این عبارت را تحقق بخشید. ال‌جی براساس هویت برند خود یعنی”غنی سازی زندگی براساس تکنولوژی” در تلاش است تا به وعده های خود به مشتریان جامه عمل بپوشاند. همچنین به طور فعال از کانال های متنوعی با مشتری در تماس است و نظرات آنان را برای توسعه محصول به کارمی‌گیرد.

شرکت ال‌جی از سال 1958 در کشور کره‌جنوبی آغاز به‌کار کرد. این شرکت اکنون سومین تولیدکننده موبایل دنیاست و با برندهای برتر رقابت می‌کند. یکی از بخش‌های موفق شرکت ال‌جی، تولید موبایل و دستگاه‌های ارتباطی است. موبایل ال‌جی با پیشینه کیفیتی که از خود بر‌جای گذاشته است، می‌تواند انتخاب مناسبی برای طرفداران تکنولوژی های روز باشد.

برند ال جی

در این نوشتار به بررسی موبایل LG G8S می‌پردازیم و به عنوان نمونه ای مناسب از محصولات ال‌جی، این موبایل را که توسط فروشندگان در سایت الوقیمت به فروش می‌رسد، بررسی می‌کنیم.

امکانات ظاهری:

  • موبایل LG G8S از بدنه ی شیشه ای و فلز در اطراف موبایل بهره برده است که احساس زیبایی این محصول را به خوبی منتقل می‌کند.
  • دوربین سلفی بسیار باکیفیت با حسگر TOF
  • دارای 3 دوربین پشت، دو دوربین 12 و یک 13 مگاپیکسلی
  • امنیت و قفل صفحه با چهره،دست یا حسگر اثرانگشت
  • امکانات دوربین بی‌نظیر، به طوری که شمارا از داشتن دوربین دیگری بی‌نیاز می‌کند.
  • دو بلندگو در بالا و پایین موبایل LG G8S و صدای استریو واقعی

الوقیمت با شناسایی فروشندگان معتبر این محصول، آن را در اختیار شما قرار خواهد داد. برای ثبت سفارش اینجا کلیک کنید.

سایت رسمی برند ال‌جی همچنان درحال ارتقای کیفیت محصولات خود است. همچنین محصولات جدید آن نیز به زودی در سایت الو قیمت قابل فروش است.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید