خرید تجهیزات شبکه

تجهیزات شبکه

اگر به عنوان یکی از استفاده کنندگان دائمی اینترنت هستید مطمئنا در خانه مودم و روتر داشته و از تجهیزات شبکه به منظور ارتباط با اینترنت استفاده می کنید؛ البته برای برپا کردن اینترنت خانگی تنها تجهیزات شبکه شما کابل شبکه می باشد که به مودم و روتر متصل خواهد شد تا از طریق آن به اینترنت وصل شوید.

خرید تجهیزات شبکه

لازم به ذکر است که مودم های داخل خانه تنها مودمی نیست که در بازار وجود دارند بلکه نوع های دیگری مانند مودم وای فای، مودم ها بر بستر شبکه تلفن همراه و همچنین مودم ها بر بستر شبکه تلفن ثابت نیز وجود داشته که استفاده از کدام بسته به نیاز متفاوت خواهد بود، به منظور کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مودم و روتر

تجهیزات شبکه، مودم و روتر

به طور کلی مجموعه هایی که نیازمند اینترنت هستند باید نسبت به شبکه LAN  اقدامات لازم را به عمل بیاورند تا بتوانند با استفاده تجهیزات شبکه از اینترنت مشترک استفاده کنند و برای استفاده خرید تجهیزات شبکه نیازمند لوازم زیر می باشند:

منظور از روتر چیست

منظور از روتر چیست

روتر در اصطلاح یک دستگاه دریچه شبکه سه لایه بوده که که دو یا چند شبکه را به هم متصل می کند، به طور کلی Router دارای CPU ، I/O و چند نوع حافظه دیجیتال است که به منظور یک رایانه خاص مورد استفاده قرار گرفته که بدون صفحه کلید و صفحه نمایش می باشد. لازم به ذکر است که این دستگاه داده ها و بسته های موجود در شبکه را به مقصد مناسب خود رسانده و همین کار باعث اتصال به اینترنت می شود.شاید از خود بپرسید که روتر در خانه نیاز است؟ در جواب به شما می گوییم که اگر در یک محل کوچکی احتیاج به اینترنت نداشته ولی شبکه برای شما مهم می باشد می توانید از روتر و مودم نیز استفاده نمایید.

وب سایت الو قیمت در این مقاله سعی کرده همه چیز را در مورد خرید تجهیزات شبکه به خوانندگان گرامی گوش زد کند و امید واریم با خواندن این مقاله دید جامعی در مورد شبکه هایی کامپیوتری کسب کنید

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید