بهداشت دهان و دندان عامل لبخند زیبای شما
post

بهداشت دهان و دندان، مستقیما می تواند بر سلامت شما اثر گذار باشد. برای این که نفسی خوشبو و دندان هایی زیبا و سفید داشته باشید؛ رعایت بهداشت دهان و دندان لازم و ضروری است. داشتن دندان هایی مرتب و سفید یکی از اصول زیبایی است؛ که به طور شگفت انگیزی مورد توجه عموم افراد قرار گرفته است. در ادامه به معرفی چند محصول کاربردی و ارائه چند راهکار در این زمینه می پردازیم.

بهداشت دهان و دندان با دنتال

تاثیر قند بر بهداشت دهان و دندان

زیاده روی در مصرف قند نه فقط برای سلامتی شما مضر است، بلکه بهداشت دهان و دندان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. مصرف قند عامل اصلی پوسیدگی دندان است. با کاهش مصرف شکر می توانید خطر ایجاد حفره در دندان را کاهش دهید. تغذیه هایی چون آدامس و آبنبات به دلیل چسبندگی بالایی که دارند؛ روی دندان باقی می مانند. این امر پلاک دندان را تبدیل به اسید می نماید و مینای دندان از بین می رود.

تاثیر مسواک برقی و نخ دندان بر بهداشت دهان و دندان

ارتعاشات کوچک این محصول باعث می شود محیط دهان و دندان ها تمیز شود. بهداشت دهان و دندان  و رعایت اصول درست مسواک زدن از  متحمل شدن هزینه های درمان سرسام آور پیشگیری می کند. همچنین استفاده از نخ دندان باعث می شود مواد غذایی باقی مانده در فضای مابین دندان ها پاک شود. به این ترتیب اسید کمتری در دهان بوجود می آید و مینای دندان کمتر آسیب می بیند. نخ دندان تکمیل کننده روند مسواک کردن دندان می باشد.

بهداشت دهان و دندان الو قیمت

خمیر دندان Colgate Optic White Renewal

این خمیر دندان می تواند به بهداشت دهان و دندان کمک کند. همچنین باعث از بین بردن لکه های زرد تقریباً 10 ساله بدون آسیب رساندن به مینای دندان می شود. همچنین کاملاً مقرون به صرفه است. Hello Naturally Mouthwash   نیز یک دهانشویه است و برای مراقبت روزانه از دهان عالی خواهد بود. این محصول بدون الکل است و برای کل خانواده بی خطر است

دیویا دانت منجان پاتانجلی

 این محصول دارویی قدرتمند برای لثه و همچنین  بهداشت دندان است. با استفاده از این پودر دندان، لثه ها قوی تر می شوند.

بهداشت دهان و دندان با نخ دندان

دابور مسواک و پودر دندان فاروکی

این خمیر دندان گیاهی دارای یک فرمول علمی است. این خمیر دندان از عصاره خالص گیاه Miswak “Salvadora Persica” معروف به “درخت مسواک” ساخته شده است.  خاصیت قابض و ضد باکتری مسواک به کاهش پوسیدگی دندان، مبارزه با پلاک و پیشگیری از بیماری های لثه کمک می کند.پودر دندان فاروکی برای اولین بار توسط حکیم محمد معزالدین فروغی در سال 1920  برای استفاده در زمینه بهداشت دهان و دندان فرموله شده است. این محصول مورد اعتماد میلیون ها نفر می باشد و دارای فرمولاسیون گیاهی است. همچنین دارای اثرات پاک کنندگی و درمانی مختلف در بسیاری از بیماری های دهان و دندان است.

بهداشت دهان و دندان الوقیمت

 مسواک برقی  Oral-B 6000 Smart Series  دارای سر برس بسیار انعطاف پذیر است.  همچنین یک باتری با شارژ طولانی مدت دارد. الوقیمت، در زمینه بهداشت دهان و دندان محصولات عالی و بی نظیری را ارائه نموده است.

دسته‌بندی محصولات